Ekonomi

Son dakika yeni haber: Emekliye müjdeli haber geldi! Detaylar açıklandı, 18 bin TL ödemeler olacak

Son dakika yeni haber: Emekliye müjdeli haber geldi! Detaylar açıklandı, 18 bin TL ödemeler olacak

Emekli olan vatandaşlar için müjdeli haber geldi. 18 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere banka hızlı bir şekilde işlem yaparak, kredi kullandırmaktadır.

Emekli maaşınızı bankalar üzerinden almanız durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirebilir ve emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ekonomik sıkıntı yaşayan kişiler başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, bu emekli olan vatandaşlara kendi bankasından maaş alması durumunda nakit ödemesi yapacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu internet bankacılığı üzerinden yapabilirsin. Bu işlemleri yapabilmeniz için banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Emekli maaşınızı almış olduğunuz, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte 18 bin TL gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız kredi başvuruları ile birlikte vatandaşlar, bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yaptırabilmektedirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak istiyorsanız sizlerde aynı gün içinde hesabınıza para yatırabilirsiniz. Emekli maaş alan vatandaşlar, ayrıca emekli maaşını kamu bankalarına taşımaları durumunda 750 TL’ye varan emekli promosyonlarından da faydalanabiliyor. Kampanya detaylarını ve faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, bankaların resmi internet sitelerine giriş yapabilir veya size en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz.