İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Vakıfbank son dakika kampanyalı bir kredi ürününü açıkladı. İki yıl geri ödeme olmadan kullanılabilecek olan kredi sayısında nakit ihtiyaçları giderilebilecek ve aileler rahatlıkla bütçe dengesini oluşturabilecektir

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Vakıfbank son dakika kampanyalı bir kredi ürününü açıkladı. İki yıl geri ödeme olmadan kullanılabilecek olan kredi sayısında nakit ihtiyaçları giderilebilecek ve aileler rahatlıkla bütçe dengesini oluşturabilecektir. Kredi kullanmak isteyen kişileri çok yakından ilgilendiren bu haber ile kredinizi en yakın Vakıfbank şubesine giderek kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yalnızca kadın girişimciler ve işletme sahiplerine özel olarak önemli bir kampanyaya imza attı. Buna göre kadın girişimciler ve işletme sahipleri özel olarak düzenlenen bu kredi kampanyasından kolaylıkla faydalanabilecekler. Bu krediyi kullanan kadın girişimciler ise iki yıl geri ödeme şartı olmadan avantajlı ve bütçe dostu krediyi kullanabileceklerdir.

Müjdeli Haber Vakıfbank’tan!

Kadın işletme kredi kampanyası özellikle kadın girişimcileri çok yakından ilgilendiren önemli bir girişim fırsatı sunmaktadır. Piyasa fiyatlarına göre oldukça düşük faiz oranları ile sunulan kredi kampanyaları ile Vakıfbank kadın girişimcilerin yanında olmaya devam etmektedir. Bu krediden faydalanmak isteyen girişimciler bazı şartları karşılamak durumundadır. İşletme ve girişimcilere özel olarak sunulan bu kredi de on yıllık vade seçeneği ile iki yıl geri ödemesiz fırsat düşük faizlerle girişimci kadınları oldukça sevindirmektedir. %14,5 oranı ile sunulan kredi faizinde kredi tipi hizmet kredisi olarak adından söz ettirmektedir.  

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Kadın İşletme Kredi Kampanyası!

son-dakika-vakifbank-ile-borc-alma-devri-kapandi-2-sene-geri-odeme-yok1

Bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kadın girişimciler, kendilerine uygun ödeme planı ve iki sene geri ödemesiz süre için vakit kaybetmeden kredi kampanyasına başvuru bilirler. Özellikle işletmelerini büyütmeleri ve de nakit dengesini kura bilmeleri adına sağlanacak olan bu kredide önemli olan krediye başvuracak kişinin kredi puanı olarak ele alınmaktadır.