Son Dakika: Vakıfbank devlet destekli 0.49 faizlerle uygulanacak nakit dağıtıyor. Başvuru nasıl yapılır? Kimler bu kredilerden faydalanabilir belli oldu. İşte açıklama...

Son Dakika: Vakıfbank devlet destekli 0.49 faizlerle uygulanacak nakit dağıtıyor. Sondakika ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, Vakıfbank üzerinden 0.49 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyada daha önce kendi bankasından kredi kullanan ve maaş müşterisi olan kişilere 5000 TL ile 15000 TL arasında 0.49 faiz oranlarıyla kredi vermeye hazırlanıyor. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde banka kendi politikalarına uygun olan kişiler için onay imkanı sunacaktır. Vakıfbank şubelerinden, Vakıfbank internet sitesinden ve Vakıfbank internet bankacılığı mobil uygulaması olan Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır? 

son-dakika-vakifbank-devlet-destekli-049-faizlerle-uygulanacak-nakit-dagitiyor1

Vakıfbank'ın devlet destekli olarak vermiş olduğu bu kredi kampanyasına katılarak nakit onay almak isteyen vatandaşlar başvurularını en kolay yöntemlerle internet bankacılığı üzerinden yapabiliyor. Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak, internet bankacılığı şifresi oluşturabilir, buradan başvurunuzu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. 

Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden verilecek olan bu kredilerde 0.49 faizli kredi alabilmeniz için daha önce bankadan kredi onayı almış olmanız gerekiyor. Özellikle emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek kendi hesabınıza 15000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. 

Vakıfbank, devlet destekli 15.000 TL 0.49 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapabiliyor. Toplam kredi ödemelerinde 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan vatandaşlar için banka ayrıca kredi ödemelerinde aylık değil, iki ayda bir veya üç ayda bir ödeme imkanı da sağlamaktadır. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden açılacak olan kredi başvuru formunu doldurduktan sonra banka Genel Müdürlüğü, değerlendirmeyi yapacak ve özel müşterilerine 0.49 faiz oranlarıyla kredi imkanı sunacaktır. Bankanın daha önceki kredi şartlarına uygun değilseniz, güncel faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceksiniz.