Ekonomi

Son Dakika: Vakıfbank banka hesabı olanlar dikkat! 2 gün süreniz var!

Kamu bankası olan Vakıfbank, üzerinde hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşları, belirtilen şartlar dahilinde iki gün içerisinde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşları hemen Vakıfbank’ı 2 gün içerisinde destek kredisi ödemesi yapacak.

Kamu bankası olan Vakıfbank emekli olan vatandaşlar ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini yapacağını açıkladı.

Sizlerde nakit başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurunuzu bu banka üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, 50000 TL’ye kadar verilen bu krediler, hemen katılabilir, ihtiyaç kredisi olarakta düşük faizlerle kredinizi iki gün içerisinde alabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşların sigortalı olarak çalışıyor olması isteniyor ve özellikle sigortalı olarak çalışan kişilerin son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması istenmektedir. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, belirtilen şartlar dahilinde kredileri istedikleri zaman alabilmektedir.