Kamu Haberleri

Son dakika! TYP güvenlik alım ilanı İŞKUR yayınladı mı? MEB okullara güvenlik ilanı ne zaman yayınlanacak?

Türkiye’de okullarda çıkan kavgaları ve şiddet olaylarını İŞKUR tarafından yayınlanan Toplu Yararına Program kapsamında yapılan ilanlar sayesinde görev yapan güvenlik görevlileri engelliyor. Güvenlik görevlileri öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitim görmesini sağlarken aynı zamanda velilere de bir bakıma güven veriyor.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ OKULLARIN GÜVENLİĞİNİ SAĞLIYOR!

Okullarda güvenlik görevlilerinin olması okul yönetimlerini de rahatlatıyor. Okul yönetimleri çıkacak şiddet olaylarına güvenlik görevlilerinin engel olmasıyla birlikte okulun güvenliğini sağlamış oluyor. Güvenlik görevlileri okulların açılmasıyla birlikte, TYP güvenlik alım ilanı İŞKUR yayınladı mı? MEB okullara güvenlik ilanı ne zaman yayınlanacak? Sorularının cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, TYP güvenlik alım ilanı İŞKUR yayınladı mı? MEB okullara güvenlik ilanı ne zaman yayınlanacak?

İŞKUR TYP GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İŞKUR üzerinden yayınlanması beklenen TYP güvenlik alım ilanlarının ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor. İŞKUR tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullar için yayınlayacağı güvenlik görevlileri alım ilanları yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

Şuanda İŞKUR tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken ne zaman ilanların yayınlanacağı da bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı