TC Kimlik Numarasını Veren Kişilere O Banka 44.000 TL Ödeme Veriyor! Hangi banka bu işlemleri yapıyor ve şartlar nedir? İşte detaylar...

TC Kimlik Numarasını Veren Kişilere O Banka 44.000 TL Ödeme Veriyor! Tc kimlik numarası üzerinden 44.000 TL'ye kadar nakit onay almak isteyen vatandaşlar için kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kredide 3 dakika içerisinde sizlere sonuç verecek ve sonuçlanan kredide gelir belgesiz olarak 44.000 TL olarak sizlere ödeyecek. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların hızlı bir şekilde banka üzerinden sonuç alabilecekleri bu kampanya bayrama kadar devam edecektir. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 44.000 TL'ye kadar kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisinde banka sizlere 36 ay vadeye kadar geniş bir ödeme tablosu oluşturma imkanı sunarken, ayrıca, ilk taksit ödemesini de 3 ay ertelemeli olarak sizlere yapmaktadır. Ramazan Bayramı öncesinde kredi kullanan vatandaşlar, bu kredilerin geri ödemelerine Kurban Bayramı sonrasında ödemeye başlayacaktır. 

Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bu kredi haberi sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerden bazı şartlar istenmektedir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuru sonrasında banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan kişilerin 44000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onayı alabileceği haberi geldi. 

Belirtilen şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Yapı Kredi Bankası, SMS kredi servisini kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onay alıp alamadığınızı hemen görebilirsiniz. Mesaj Atarak, kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelir yazarak, 44 11 numarasına göndermeleri yeterlidir. 

Banka hesabı olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebiliyor Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden internet şifreniz ile giriş yaparsanız, 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.