Ekonomi

Son Dakika: Sms atarak sizlerde 10.000 TL ödeme alacaksınız! Bankadan açıklama verildi

Son Dakika: Sms atarak sizlerde 10.000 TL ödeme alacaksınız! Bankadan açıklama verildi. QNB Finansbank yaptığı bu kampanyada 10.000 TL’ye kadar ödeme vereceğini duyurdu. Nakit isteyenlere hemen sonuç veren bu banka 5 dakika içinde sonucunu da öğrenmenize olanak sağlayacaktır. Kredi almak isteyenlerin banka kredi puanı 1200 ve üzerinde ise başvuru yapabilirler.

Tc kimlik numarası üzerinden 10000 TL’ye kadar verilecek olan bu krediler sadece bu hafta için geçerli. QNB Finansbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek kendi kimlik numaralarını yazabilir, bu mesajı 50 30 numarasına gönderebilir. 50 30 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hızlı birşekilde kredi sonucu verecek ve onaylanan tutar, hemen ne kadar olduğu hakkında bilgileri SMS ile sizlere gönderecektir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubelerine kimlikleriyle birlikte gidebilir veya bu bankada hesabı olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden hemen ihtiyaç kredisini QNB Mobil uygulaması üzerinden kullanabilir.