Ekonomi

Son Dakika: Resmi Gazetede Yayına Giren Emekli Ödemesi Dağıtılmaya Başlandı

Emekli maaş hesaplarımız üzerinden ek ödeme almak isteyen vatandaşlar için özellikle devlet destekli olarak verilecek bu ödemelerde son dakika olarak bir haber yayınlandı.

Emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan başvurularda, maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda sizlere 20000 TL’ye kadar ek ödeme gelir belgesi olarak verilecek ve 50000 TL’ye kadar da ihtiyaç kredisi kullandırılacaktır.

Yapılacak olan başvurularda, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almaları durumunda kredi onayı verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasından hemen yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişiler için 90 gün ertelemeli olarak 50000 TL kredi ödemesi vermektedir.

Emekli olup, bankalar üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşların icralık ve avukatlık bir durum olması durumunda ve kara listede olması durumunda öncelikli olarak icralık ve avukatlık olan borçlarını kapatıp, bu bankalar üzerinden kredi alması istenmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda da, işlemlerinizi kolay bir şekilde banka şubeleri üzerinden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

15 milyon emekliye Cumhurbaşkanı onaylı ek ödeme bu akşam başladı! Son dakika

Son Dakika Flaş Haber: EMEKLİ olan kişilere 54000 TL Ödeme

İnternet üzerinden başvuru yapamayan kişilere en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank şubelerine giderek kredi işlemlerini buradan da gerçekleştirebiliyor ve 50000 TL kredi kullanmaları durumunda en fazla 36 ay vadeli olarak kredi ödeme tablosu oluşturabiliyorlar.