Son Dakika: QNB Finansbank 15000 TL Ödeme Veriyor. QNB Finansbank üzerinden hemen başvuru yapabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz.

Para ihtiyacı olan vatandaşlar için kolay kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi Finansbank, üzerinden yapılmaktadır. Cep telefonunuzun SMS numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden nekadar kredi onay aldınız hemen görebilirsiniz. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte hızlı bir şekilde kredi kullandıracak olan Finansbank, yapmış olduğu son kampanyada, gelir belgesiz olarak 15 bin TL'ye kadar olan verilen bu kredilerde banka şubelerine gitmeden işlem yapmaktadır. 

ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda hemen işlemlerini gerçekleştirebilecek ve haftasonu olsa bile, Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. QNB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda hızlı bir şekilde onay alabileceklerini söyleyebiliriz. 18 yaşından büyük olan ve kredi puanı 1400 ve üzerinde olan kişilerin hem düşük faizli hem masrafsız hemde sms ile kredi başvurusu yaptıkları zaman onay alacağını söyleyebiliriz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Finansbank Bankaya Gitmeden Kredi Başvurusu

qnb-1

QNB Finansbank müşterisi iseniz internet bankacılığı şifresi alarak hemen kredi kullanmak için giriş yapmanız gerekiyor. Banka internet şubesine giriş yaptıktan sonra anında kredi bölümünden hemen başvurunuzu yapabilir ve onay almanız durumunda hemen 15.000 TL’yi hesabınıza atabilirsiniz. Banka bu kredilerde sadece ihtiyaç kredisi için başvuru yapacaktır. Başvuru sonrasında banka şartlarına uygun olan müşteriler değerlendirmeleri hızlı bir şekilde olacak ve onay almanız durumunda siz de isterseniz 36 ay vadeye kadar onay tuşuna basarak kredinizi hesabınıza atabileceksiniz.