Ekonomik olarak zorlukların yaşandığı bugünlerde özellikle bankalar tarafından yapılacak olan açıklamalar herkes tarafından büyük bir merakla ve heyecanla beklenmektedir

Ekonomik olarak zorlukların yaşandığı bugünlerde özellikle bankalar tarafından yapılacak olan açıklamalar herkes tarafından büyük bir merakla ve heyecanla beklenmektedir. Son dakika olarak kamuoyuna yapılan açıklamalarda ise iki özel banka vatandaşın en çok beklediği kampanyayı duyurdu.

QNB Finansbank ve DenizBank son dakika olarak yaptıkları açıklamalar ile vatandaşların en çok ihtiyacı olan kampanyanın duyurusunu gerçekleştirdi. Kampanyalı kredi olarak açıklanan nakit ürünleri vatandaşlara özel seçeneklerle sunulmaktadır. Devlet destekli olarak verilen 25.000 TL tutarındaki kampanyalı kredi bankalar tarafından gelir belgesi istenmeme şartı ile yalnızca kimlik ile beraber kullanabilecektir. Acil olan tüketici kredi kampanyasına katılım göstermek isteyen kişiler ise bankalar tarafından öncelik sırasını alınacaktır.

6-bankadan-faizsiz-hizli-borc-kapatma-kredisi-kampanyasi-onaylandi-bankalardaki-tum-borclar-kapa

DenizBank ve Finansbank merakla beklenen bu kredi kampanyasında, başvuru yapmak isteyen kişilerin kredi notunu koşullarını baz alacaktır. Buna göre sigortalı olarak herhangi bir iş yerinde çalışılması halinde ya da emekli olunması durumunda bekleme olmadan onay verilecektir. 25.000 TL limitli kredi için ise üç sene sürecek olan vade alternatifi dahilinde de ödeme tablosu Vatandaşı sunulmaktadır. Kampanyalı olarak açık olan bu krediden faydalanmak isteyen herkes bankaların internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilir ve istedikleri an buradan başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Banka şubesine giderek başvuru yapmak istemeyen ya da buna vakit bulamayan kişiler ise yine bu bankaların mobil uygulamaları üzerinden kampanyalı krediye başvuru gerçekleştirebilirler. Eğer bu bankalarda hesabınız var ise bekleme olmadan öncelik sıralamasında en üst sıralarda yer olabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı alın da giderebilirsiniz. Üstelik piyasaya göre oldukça uygun faiz oranları uygulama kredilerde kefil şartı gibi koşullar da aranmamaktadır.