Ekonomi

Son dakika: Nakit ihtiyacınıza 34.000 TL ödeme haberi bankadan verildi!

Son dakika: Nakit ihtiyacınıza 34.000 TL ödeme haberi bankadan verildi!

Son dakika olarak nakit ihtiyacınızı 34000 TL’ye kadar ödeme haberi verilmektedir. 34000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. 34000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 3 ay ertelemeli kredi kullanabilmektedirler. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilmektedir. Banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizler de 34000 TL’ye kadar kredinizi, Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden alabilirsiniz.

Akbank kredi başvurusu

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Akbank üzerinden yapılan kredi başvurusu sonrasında onaylanan krediyi aynı gün içinde hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını kullanan vatandaşlar ise internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi alabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir veya SMS atarak, banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak, 44 11 numarasına bu mesajı gönderin. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile birlikte hızlı bir şekilde ne kadar kredi onayı aldığınız SMS ile görecek ve en yakın banka şubesine giderek, onaylanan krediyi kullanabileceksiniz.