Ekonomi

Son dakika! Nakit ihtiyacı olanlara 5 dakika içinde ödeme haberi geldi: 67000 TL nakit alın!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde 67000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verecek olan Yapı Kredi Bankası ve Denizbank, yapmış oldukları bu kampanyalar ile birlikte sadece bireysel müşterilere destek vereceğini açıkladı.

67000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilir, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da hemen aynı gün içinde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 24 ay vadeli 67000 TL kredi kullandırılmaktadır. Acil nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu iki banka üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda kredi notu 1200 ve üzerinde olmasıyla birlikte sonuç alabilecektir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da başvuru yapabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan kişilerin banka hesapları olması ve düzenli olarak kredi ve kredi kartı kullanmış olması durumunda internet bankacılığı uygulaması üzerinden şubelere gitmeden hesaplarına ödeme alabilecektir.

Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden, Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ise Denizbank üzerinden, cebimde kredi kampanyasına katılabilirsiniz.