Gündem

Son Dakika: MHP Lideri Devlet Bahçeli Genel Merkezde Geldi

23 Eylül tarihinde yüksek ateş ve mide bulantısı şikayetleri nedeniyle hastaneye kaldırılan daha sonra üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konulduktan sonra tedavisine başlanan MHP lideri Devlet Bahçeli taburcu oldu. MHP Genel Merkezi’ne 21 gün aradan sonra gelen Bahçeli, partililerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Burada kendisini karşılayan kalabalığı bozkurt işaretiyle selamlayan Bahçeli, ilk divan toplantısını gerçekleştirdi. Bilinen imajının aksine sakal bıraktığı görülen Bahçeli’nin yaşadığı rahatsızlık sebebiyle kilo kaybettiği de dikkat çekti.
21 Gün Sonra Makama Döndü
Üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisi konmasına rağmen hastalığı sırasında kalp krizi ve beyin kanaması geçirdiği gibi söylentilerin özellikle sosyal medyadan yayıldığı dönemde parti yetkilileri Bahçeli’nin durumunun iyi olduğu yönünde açıklamalarda bulunmuştu. Başkent Üniversitesi hastanesinden taburcu olduktan sonra doktor kontrolünde bir müddet istirahat eden MHP lideri bugün Genel Merkez’deki makamına 21 gün sonra ilk kez gelmiş oldu.
Tedavisi sırasında her gün tıraş olan Devlet Bahçeli’nin son birkaç gündür sakal bıraktığı ifade edildi. Genel Başkan’ın kendi isteği ile sakal bıraktığı öğrenilirken, partililer arasında “aksakallı oldu” yorumları yapıldı.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı