Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8'de yayınlanan fenomen yarışma Masterchef Türkiye çekimlerinde ardı ardına şok olaylar yaşandı. 

Danilo Zana, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyesi olduğu Masterchef Türkiye çekimleri gerçekleşirken hem eğlenceli hem korku dolu anlar yaşandı. 

Rekabetin kızıştığı Masterchef'te olay saldırı yaşandı! Yarışmanın sevilen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya hain bir saldırıya uğradı. 

Sevilen jüri üyelerinden Mehmet Şef güzel kalbiyle hayvanları sevmesi ile bilinmekte. Masterchef Türkiye çekimleri olduğu sırada kanalın kedisi içeriye girdi. Bunun üzerine jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya kediyi kucağına almak istedi. 

Bilinenin aksine köpekler değil saldırgan olan kedilerdir ifadesi bir kez daha canlı canlı yaşandı. Mehmer Şef kedinin yanına gitti ve kediyi kucağına almak istedi. Kurban olurum sana diyerek kediyi kucaklayan Mehmet Şef hiç beklmediği anda kedinin patisinin yumruğu ile sarsıldı. 

Mehmet Şef'in o anları sonrası herkes gülme krizine girerken korkan suçlu kedi olay yerinden kaçtı.. 

Mehmet Şef geçtiğimiz hafta da dış çekimlerde yanlarına gelip yatan köpeği sevmiş ve gönülleri fethederek güzel kalbini göstermişti.