Bankalardan kredi alacağınız zaman eğer kredi notunuz düşükse büyük ihtimalle onay alamayacaksınız. Başvuru yapacak olan kişilerin, banka şartlarına uygun olmamaları durumunda kredi onayı verilmez. Ama bazı müşterilerin ise sadece kredi notu düşük, sicillerinde bir sıkıntı yoktur. Bu kişiler için bazı bankalar kredi başvurusu için sizlere imkan vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, eğer bu durumda kredi almaları gerekiyorsa, kredi için sizlere vereceğimiz bankalardan başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte bankalar ve kredi detayları…

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri alabilirler. Sizlerde eğer bu bankadan emekli maaşı veya çalışma maaşı alıyorsanız, hemen kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Özellikle emekli olan kişiler, emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerdir. Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı uygun faiz oranları ve şartlarda krediler vermektedir. 100 bin TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapılır ve verilen kredilerde en fazla 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunulur. Sizlerde bu bankalardan hemen şartlar neticesinde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi notu düşük olan kişiler, maaşların 15 katına kadar bu bankadan kredi alabilirler. Bunun için en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek hemen kredi başvurusunda bulunabilir ve sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Vakıfbank en az 6 aylık sigortası olan veya emekli olan kişilere kredi notu düşük olsa da kredi vermektedir. Kredi başvurusu sonrasında onay alan kişilerin hemen aynı gün içinde kimlikleri ile birlikte bu bankadan 100 bin TL’ye kadar kredilerini kullanabileceklerdir. Vakıfbank, kamu bankası olmasından dolayı daha uygun faizlerle kredi imkanı sağlayan bankalardan birisidir.

son-dakika-kamu-bankalarinda-banka-hesabi-olan-kisilere-nakit-odemesi-yapiliyor

Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi notunu dert etme sloganı ile kredi imkanı sağlayan Aktifbank, 40.000 TL’ye kadar hemen sizlere online veya SMS ile kredi vermektedir. SMS kredi başvurusu için Kredi TC KİMLİK numaranızı yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Çok basit bir yöntemle hemen ne kadar onay alacağınızı öğrenebilirsiniz. Aktifbank kredi sonucunuza göre hemen sizlere 36 ay vadeli kredi kullanımı için bir onay verecektir. Kredi onayı aldıktan sonra banka sizi arayacak ve adresinizde bu krediyi kullanmak için bilgiler verilecektir. Ayrıca online olarak da bankanın internet sitesini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden başvuru yaptıktan hemen sonra kredinizin sonucunu o sayfada görebileceksiniz. Aktifbank ayrıca PTT üzerinden emekli maaşı alan kişilere de PTT emekli kredisi vermektedir.