Flaş haber; Emeklilere 50.000 TL kredi kampanyası başladı. 2021 yılının sonu gelmeden kredi alabilirsiniz. Emekli olmanız durumunda 50.000 TL kredi imkânı bankalar tarafından sağlanmakta. Bu bankalar hangileri?

Bankaların emeklilere özel 50.000 TL kampanyasının kriterler neler? Emekliler hemen şu anda kredi başvurusunda bulunabilir ve hepsi haberimizin devamında detaylıca anlatıldı, okumaya devam ederek detayları hemen öğrenebilirsiniz.

Emekliler bu krediyi aldıklarında 50.000 TL’yi 36 ay vade ile kullanmaya başlayabilecektir. Emekliler kredi almak istediğinde genel olarak onlara koşulan ilk şart, maaşlarını o bankaya taşımaları veya zaten maaşlarını o bankadan almakta olmalarıdır. Bunun nedeni kredi alacağınız bankaya ödeyebileceğiniz güvencesini vermektir. Bu aslında iyi bir şeydir çünkü o bankadan uygun faizli kredi alabilir ve hiç uğraşmadan kredinizin faizlerini hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Odeabank’dan 50.000 TL Emeklilere Özel Kredi Nasıl Alınır?

Odeabank Türkiye’deki en büyük bankalardan biri olmakla birlikte, emeklilere 50.000 TL kredi imkânı sağlıyor. Eğer maaşınızı Odeabank’dan almaktaysanız veya maaşınızı Odeabank’a taşımayı taahhüt ediyorsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksek ve banka siciliniz temizse Odeabank’dan anında kredi alabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kullandırılacaktır. Maaşınız bu bankada olduğu sürece kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanabilirsiniz. Eğer PTT’den maaş alıyorsanız, 20.000 TL’ye kadar PTT emekli kredisi alabilirsiniz.

Akbank Emekli Kredisi

Eğer kredi notunuz yüksek ve emekliyseniz Akbank’dan 36 vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Akbank direkt uygulamasından 50.000 TL’ye kadar, eğer şubeye giderek şubeden kredi başvurusunda bulunarak bire bir görüşürseniz 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

son-dakika-kampanyasi-emekli-icin-50000-tlye-kadar-odeme-kimlikle-yapilacak

Ziraat Bankası Emekli Kredisi

Ziraat bankası üzerinden de emekli kredisi alabilirsiniz. Kredinizi banka üzerinden kullanabilirsiniz, tabi sonucunuz olumlu çıkarsa. Ziraat bankası bir devlet bankasıdır bu yüzden emeklilere uygun faiz oranları ile krediler verebilmektedir. Normal şartlarda kamu bankalarından kredi almak zordur ama emekliyseniz, bu sizin için büyük bir fırsat. Eğer maaşınızı Ziraat bankasına taşırsanız,36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz.

Halkbank’dan Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

Halkbank’da bir devlet bankasıdır ve Ziraat bankasında geçerli olan her şey Halkbank’da da geçerlidir. 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz.