İş Bankasından SGK Destekli 50.000 TL Ödeme. En çok talep gören bankalardan biri olan İş Bankası düzenlediği kredi kampanyaları vatandaşların nakit ihtiyacını karşılar. Bankanın yeni kampanyalarından biri olan sgk destekli 50.000 Türk Lirası ödeme için başvuracak olanların koşulları sağlamaları gerekir. Bu fırsattan yalnızca sigortalı olarak çalışanlar ve sigortadan emekli maaşı alan kişiler yararlanabilir. Düşük faiz oranları ile verilen kredide gelir belgesi şartı aranmayacaktır. Kampanya İş Bankası internet sitesinde ilan edilmiş olup kredi taksit ödemesinde vatandaşlara kolaylık tanınır. Buna göre krediden yararlanacak olan kişiler ilk üç ay boyunca taksit erteleme imkanına sahiptir. Koşulları sağlayan kişiler banka kanalları üzerinden kredi başvurularını yapabilirler.

İş Bankasından SGK Destekli 50.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hızlı bir şekilde onay alınabilecek bankası sgk destekli 50.000 TL başvuruları için kredi notu dikkate alınır. Kısa sürede olumlu yanıt alınabilmesi için başvuru yapan kişinin kredi notunun 1350 ve üzerinde olması gerekir. Bu kişiler başvurularını en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden gerçekleştirebilirler.

Kredi başvurusu için İşcep mobil uygulaması da kullanılabilir. Mobil online destek ihtiyaç kredisi olarak da yapılacak başvurularda gerekli bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Herhangi bir masraf olmadan ve gelir belgesi kullanmadan kredi başvurusu birkaç dakika içerisinde tamamlanabilir. Mobil uygulama haricinde internet bankacılığından da yapılabilecek başvurularda banka müşterileri TC kimlik numarası ya da müşteri numarası ve şifreleri ile sisteme girip başvuru taleplerini iletebilirler.

son-dakika-is-bankasindan-sgk-destekli-50000-tl-odeme-basladi-basvuru-yapan-ve-ihtiyaci-olan-he

İş Bankasından SGK Destekli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları sürekli güncellenmekte olup uygun faiz oranı ve vade seçeneklerine sahiptir. Sosyal Güvenlik Kurumu desteği ile verilen kredilerde kredi başvurusu yapacakların kurum güvencesinde çalışıyor ya da kurumdan emekli olmuş olması gerekir. Kredi kapsamında ilk üç ay ödeme erteleme imkanı vardır. İsteyenler bu ertelemeyi bir ya da iki ay olarak da seçebilirler. Üç aylık yapılacak ertelemelerde ödemeye herhangi bir gecikme faizi vb. ek ücret yansıtılmayacaktır. Üç ayın sonunda ilk taksit ödemesi başlayacak ve her bir taksit ödemesinin belirtilen tarihte yapılması gerekecektir.