Son Dakika: Halkbank 50.000 TL 36 Ay Vadeli Ödeme Yapacağını Resmi Olarak Duyurdu. Son dakika kampanyasına katılacak olan kişilere özel haber geldi.

Halkbank 50.000 TL 36 Ay Vadeli Ödeme Yapacağını Resmi Olarak Duyurdu. Son dakika kampanyasına katılacak olan kişilere özel haber geldi. Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvuru yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar 50000 TL nakit kredi kullanabilirler. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşların bir kısmı emekli olması durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması gerekiyor. 

Halkbank: 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak vereceği bu kredilerde banka hesabı olan ve bankadan maaş alan vatandaşlar için gelir belgesiz olarak kredi vereceğini açıkladı. Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, bankanın belirtmiş olduğu şartlar dahilinde kredi kampanyasına katılabilir. 

Emekli maaşını bu bankadan alan veya emekli maaşını bu bankaya taşıyacak olan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde krediler kullanabiliyorlar bu 50000 TL üzerindeki kredilerde banka 24 ay vadeli olarak sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. 

Halkbank çalışanları özel 50.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşündüğünüz de size en yakın banka şubesine giderek buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredi değerlendirilmesi aynı gün içerisinde şube üzerinde sizlere söylenecektir. Kredi değerlendirilmesi uygun olan kişiler kredilerini hemen kullanabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda 36 ay vade ve dilerseniz ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yaparlar.

halkbank-ciftci-tarimsal-kredi-basvurusu

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Halkbank banka şubelerine gidecek zamanı olmayan müşteriler ise 50 bin TL kredi kullanmak için bankanın uygulaması olan Halkbank Mobil uygulamasına girerek buradan online olarak Kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Kredi başvurusunda bu şekilde bulunduğunuzda hemen sizlere Kredi sonucu söylenir. Onaylanan kredinizi de banka şubelerine gitmeden hemen hesabınıza atabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı üzerinden kullanacağınız kredilerde banka daha düşük faiz oranları ile ve masrafsız kredi seçenekleri ile sizlere kredi desteği verecektir.