Emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası üzerinden alan vatandaşlar ya da almayı düşünenler 5000 TL'ye varan kredi kullanabilecek.

Emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası üzerinden alan vatandaşlar ya da almayı düşünenler 5000 TL'ye varan kredi kullanabilecek. Daha düşük miktarlarda nakit para gereksinimlerini karşılayan Halkbank, diğer taraftan 36 aylık vade seçeneği ile rahat bir ödeme imkanı da sunuyor.

Mart ayı içerisinde şartları yerine getiren emekli vatandaşlara 5000 TL nakit ödemesi yapılacak. Ay sonuna kadar müracaat işlemlerinin yapılması için son tarih olarak belirlendi. Son dakika kampanya haberi ile sizlerde anında kredi çekebilirsiniz. İşte detaylar ve çok daha fazlası haberimizin devamında...

Halkbank Nakit Promosyon Ödemeleri Detayları Neler?

Emekli vatandaşlar, bankalardan sürekli bir şekilde promosyon ve bununla beraber de nakit kredi kampanyalarını takip etmektedir. Yeni emekli olacak vatandaşların bankası olarak bir atılım gerçekleştiren Yapı Kredi Bankası, yapmış olduğu son açıklama ile beraber 5000 TL'ye varan nakit vereceğini duyurdu. Emekli vatandaşlar, koşulları yerine getirmeleri durumunda 2500 TL'lik promosyon ödemesi ile beraber 2500 TL lik artı para şeklinde toplamda 5000 TL'lik ödeme alabilecek. Kampanya açısından son fırsat tarihi ise 31 Mart 2022 olarak açıklandı.

son-dakika-haberi-maas-hesaplarina-ek-5-bin-tl-yatacak-atmden-cekebilirsiniz

Başvurularınızı 31 Mart 2022’ye Kadar Yapabilirsiniz

Emekli haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Bankaların yaptıkları son açıklamalar ile ortalık adeta kızışmış vaziyette. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 3 yıl boyunca bu bankadan maaş alma sözü veren vatandaşlara 2500 TL promosyon ödemesi ile 2500 TL nakit avans verilecek.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

 Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, diğer taraftan bu bankanın kredi kampanyasına da aynı şekilde katılım sağlayarak 250 bin TL’ye varan ve anında onaylı bir şekilde Kredi alabilecekleri.

2500 TL ve üstündeki bütün maaşı alan vatandaşlar açısından devamlı ve anında netice alınabilmektedir. Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek amacıyla SMS ile müracaatı yapmayı düşünmeniz halinde bireysel T.C. kimlik emekli maaş tutarı yazıldıktan sonra 4411 numarası olarak gönderebilirsiniz.