Ekonomi

Son Dakika Haberi Geldi: Nakit İsteyenlere 41.000 TL Ödeme Verilmektedir Diye Açıklama Yapıldı!

Bankalar üzerinden yapılan Son Dakika Kampanyası’nda 41000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için aynı gün ödemeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi verilmektedir. Son dakika, kredi kampanyası ile birlikte sizlerde 41000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorsanız başvurunuzu Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi olarak gerçekleştirmeniz gerekiyor.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte işlemlerini yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde hesabı olan ve daha önce bu bankalardan kredi kullanan kişilere verilecek olan 41 bin TL krediyi 90 gün ertelemeli olarak sizlerin hesaplarına yatacak ve 3 ay ertelemeli olarak kullanmanıza olanak sağlanacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere acil ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılarak, işlemleri gerçekleştirilerek, kredi imkanı sağlanacaktır.