Bir süredir gelmesi beklenen haber resmi gazetede yayınlandı! Emeklilere müjdeyi Cumhurbaşkanı verdi.

Bir süredir gelmesi beklenen haber resmi gazetede yayınlandı! Emeklilere müjdeyi Cumhurbaşkanı verdi. Resmi gazetede yayınlanan haberde emekliler için ciddi müjdeler bulunmakta. Emekli olanlara hem nakit avans hem de promosyon verilecek. Böylece Cumhurbaşkanı emekliye müjdeli haberi verdi. Hem promosyon hem de ek nakit avans emeklilere verilmektedir. Emekliler Resmi Gazetesi'nde yayınlanan bu haber ile Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kamu bankaları aracılığıyla hızlı bir şekilde başvuru yapabilecekler. Nakit kullanan vatandaşlar, emekli aylığındaki avans limitini hızlı bir şekilde kullanabilir ve 750 TL'ye kadar emekli aylığı desteklerinden diledikleri zaman faydalanabilirler. Sadece emeklilerin katılabileceği bu eylemlere kamu bankaları da destek veriyor.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Devlet Bankaları Üzerinden Emekli Olan Vatandaşlara, Avans Limit Nasıl Sağlanır?

son-dakika-haberi-geldi-emeklilere-mujdeyi-cumhurbaskani-verdi1

Emeklilere müjdeyi Cumhurbaşkanı verdi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan emekli olan vatandaşlar, avans limiti almak istedikleri takdirde internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilirler. Giriş yaparak talep edebilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden acil kredi kampanyasına katılan vatandaşlar, kredi sonucunu 5 dakika içerisinde hızlıca öğrenebiliyor. Banka, vatandaşlara ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi gibi yüksek limitli krediler de sunuyor. Erken para çekme limiti ve emekli aylığına ek olarak, bankadan emekli maaşı çekmeniz yeterlidir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'tan emekli maaşı alan vatandaşların 3 yıl süreyle kendi bankalarından emekli maaşı almayı taahhüt etmeleri halinde, banka bu kişilere 750 TL emekli maaşı promosyon fırsatı da sunuyor.