Garanti Bankası, emeklilere 24 bin TL ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Bu banka, son senelerde gerçekleştirmekte olduğu kampanyalarla beraber adından sıkça söz ettirir oldu.

Son Dakika Haberi Geldi! Emekli Vatandaşlara 24 bin TL Ödeme Verilecek: İşte O Banka! Garanti Bankası, emeklilere 24 bin TL ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Bu banka, son senelerde gerçekleştirmekte olduğu kampanyalarla beraber adından sıkça söz ettirir oldu. Emeklilere gelir belgesiz şekilde 24 bin TL kredi vereceğini duyuran Garanti Bankası emeklilerin yüzünü bu zor zamanlarda resmen güldürdü.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Eğer siz de bu ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen bir emekli iseniz başvurunuzu yapıp birkaç dakika içerisinde olumlu ya da olumsuz sonuç alabilirsiniz. Üstelik tüm bunları banka şubesine gitmeden internet bankacılığı yöntemiyle öğrenebilirsiniz. Emeklilerin acil nakit sıkıntısı çektiği şu dönemlerde bankalar durmaksızın kampanya oluşturarak ihtiyaç kredisi olanağını sunuyor.

Siz de emekliyseniz ve emekli maaşınız üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine giderek 24 bin TL’lik krediye başvurabilirsiniz. 24 bin TL’lik ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi çekebilmeleri için bazı koşullar da bulunuyor. Kredi kullanmak isteyenler emekli olmaları halinde 24 bin TL’ye dek alabilecekleri kredileri düşük faizle alabilecek.

emekli-8

Ayrıca bu kredinin vadesi de 36 aya kadar bölünür. Garanti Bankası yalnızca emekliler için yaptığı bu kampanya içerisinde daha evvel kendi bankasından kredi almış olan kişilere daha uygun faiz oranlarıyla kredi kullandıracak bu durumla alakalı bilgiler de vermiştir. Sizler de bu kampanyaya dahil olmak için ilk önce emekli maaşınızı Garanti Bankası’na taşımalısınız.

Garanti Bankası Yüzleri Güldürdü

Garanti Bankası’ndan aldığınız emekli maaşı üzerinden hem borç kapatma kredisini hem de ihtiyaç kredisini alıp kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kredi kartı alıp kullanmak istiyorsanız bonus işlevine sahip kredi kartlarından almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız dahilinde banka şubelerine gitmemek için hemen internet bankacılığı parolası alıp Garanti Bankası’nın mobil aplikasyonuna girmelisiniz. Buradan da internetten ihtiyaç kredisi yapmış oluyorsunuz.

Garanti Bankası’nın kendine ait şubelerinden ve ATM’lerinden dilediğiniz an itibarıyla ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle banka şubelerinden gerçekleştirmiş olduğunuz kredi başvurularından sonra krediye onay alırsanız krediyi hesabınıza yatırıp gişeden çekimini yapabilirsiniz.

Kredi faiz düzeyleri de yine emekli bireyin kredi puanına bağlı şekillenir.