Son Dakika Haberi! Emekliye 6000 TL Ödeme Veriliyor. Başvuru yapan emekli hemen onay alacak. İşte detaylar...

Nakit ihtiyacı olan emekliler için başlatılan 6.000 TL kampanyasında başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecek. Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan kişiler için başlatılan bu kampanyada 36 ay vadeye kadar 6000 TL nakit kredi kullandırılacaktır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabilecektir. 

Daha önce Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden emekli kredisi kullanan vatandaşlarda kendi kimlik numaraları üzerinden 6000 TL'ye kadar gelir belgesiz, nakit onay hemen alabilecek. Başvuru yapmak isteyen kişilerin emekli maaşı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alması gerekmektedir. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra hızlı birşekilde sizlere sonuç verilecek, onaylanan tutarı, hemen göreceksiniz. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredilerini kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Düşük faiz oranlarıyla alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasında ayrıca banka müşterisi olan kişiler internet bankacılığını kullanarak da kredi alabiliyor. 

0x0-eyt-yasasi-geliyor-mu-eyt-cikarsa-kimler-hemen-emekli-olacak-4-temmuz-eyt-bugun-son-dakika-haberleri-1625393378530

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda TL nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu hemen öğrenebiliyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrendikten sonra kendi banka hesaplarına mobil uygulama aracılığı ile bu ödevleri yatırabilir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak da başvuru yapmanız mümkün olmaktadır.