Son Dakika Haberi Duyuruldu! BAĞ-KUR, SSK ve Emekli Sandığı’nı Kapsayan Ek Ödeme Geliyor. Son dakika haber geldi. İşte detaylar...

Son Dakika Haberi Duyuruldu! BAĞ-KUR, SSK ve Emekli Sandığı’nı Kapsayan Ek Ödeme Geliyor. Birçok emekli bireyin beklemekte olduğu sevindirici haber devletin bankasından gelmiş oldu. Halkbank, emekli olan kişilere destek sunma amacıyla yepyeni bir kampanya başlattı. 14 milyon emekli bu kararla beraber nakit desteği almaya başlayacak. Üstelik BAĞ-KUR, Emekli Sandığı ve SSK da dahil olmak üzere bütün emekliler bahsi geçen kampanyadan yararlanabilecek.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Dünya genelinde ekonomi, koronavirüs nedeni ile dibi gördü. Ülkemizde de ekonomik kriz var. İşsizlik rakamları her geçen zaman diliminde artmaya devam ediyor. Bu sebeple milyonlarca birey zor zamanlardan geçmektedir diyebiliriz. Rusya ve Ukrayna arasında başlayan ve hala devam eden savaş sebebi ile dolar ve altın kuru da artmaya devam ediyor.

cumhurbaskani-111

Bu yüzden emekli kişiler zor zamanlar geçiriyor. Maaşlara zam geldi fakat buna karşın her daim artan enflasyon ve yüksek zam düzeyleri nedeni ile zamlı maaşlar da yok olmaya başladı. O sebeple emekli kişiler bundan böyle bankaların düşük faizli kredi olanaklarını değerlendirme yolundan gitmeye başladı. Emekli vatandaşların beklemekte olduğu kredi haberi ise Halkbank’tan geldi.

Tüm emeklileri kapsamakta olan bu düşük faizli kredi, bireylere nakit para olanağı sağlıyor. Bu kampanyaya başvurmak ise son derece basittir. Halkbank’ın mobil ve online bankacılık sistemlerinden dilediğinizi seçerek bu kampanyaya başvuruda bulunabilirsiniz. Haydi vakit kaybetmeden hemen şimdi başvurunuzu yapın.