Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar bankalardan düşük limitler dahilinde kredi kullanmak için başvurular yapmak istiyor. Her bankanın kendini özel kampanyası olduğu gibi kendini özel politikaları ve faiz oranları ile işlem yapılmaktadır. 5000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişiler için kampanya yapan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada kişilerin hesaplarına 5 dakika içerisinde kredi onayı sunuyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda Kredi kullanacak olan vatandaşlar belirtilen şartlar dahilinde ve banka kredi notu uygun olması durumunda 5000 TL ödeme alabilecek. T.c. kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar hemen işlem yapabilecek ve eğer kredi onayı alması durumunda da ve hesabı olması durumunda da Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecek.

5000 TL nakit kredi kullandığını zaman banka sizlere ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme imkanı sunuyor. Ayrıca Kredi kullanacak olan kişileri 12 ay vadeli 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli olacak şekilde kredi imkanları sunulmaktadır. Geri ödemelerini kendinize göre istediğiniz gibi ayarlayabilir ip taksit ödemesini de yazımızın başında da söylediğimiz gibi 90 gün ertelemeli olarak yapabilirsiniz.

Yapı Kredi bankası'ndan 5000 TL nakit başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası 5000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanmak isteyen kişiler 36 ay vadeli olacak olan bu Kredi kampanyasına katılmak istiyorsa SMS atabilir. 

5000-1

Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek 4411 numarasını bireysel t.c. kimlik ve aylık ödemesi yazarak gönderirsiniz Yapı Kredi Bankası sizlere 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı ve hangi faiz oranları ile 5 bin TL kredi kullanacağınız hakkında bilgiler verir. Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada kişilerin kimlik numaraları üzerinden banka kredi notunun sorgulayacak ve banka kredi notu 1400 ve üzerinde olan vatandaşlar için kredi onayı sunacaktır.

Yapı Kredi üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istemeyen kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir veya size yakın olan bir Yapı Kredi Bankası ATM'sine girerek buradan kartlı ve kartsız işlem menüsünden Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.