Garanti Bankası resmi internet sayfası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 30000 TL'lik kredi sunulacak. Banka müdürü açıklamayı bizzat kendisi yaptı...

Garanti Bankası resmi internet sayfası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 30000 TL'lik kredi sunulacak. Banka müdürü açıklamayı bizzat kendisi yaptı. Garanti Bankası üzerinden internet ve online bir şekilde 30.000 TL'lik ödeme alınması mümkündür. Banka müdürünün yaptığı açıklamaya göre başvuru yapacak kişilerin başvuru işlemleri esnasında gerekli koşullar da açıklandı. Garanti Bankası, yapmış olduğu bu son kampanya ile düşük faiz oranları ile beraber acil Nakit paraya sıkışan vatandaşlara anında 30 bin TL'ye Varan internet üzerinden onay alınması imkanı da tanıyacak.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Garanti Bankası 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası tarafından son dakika açıklamasına göre yapılan açıklamalara istinaden 30.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayacak vatandaşların kendilerine en yakın Garanti Bankası şubelerine gitmek suretiyle kimlik kartlarını şube çalışanına ibraz etmeleri ile müracaat işlemlerini yapmaları mümkündür. Diğer taraftan Garanti Bankası'nın mobil bankacılık ve internet bankacılığı altyapısını kullanan vatandaşların internet şifreleri ile beraber Garanti Bankası mobil bankacılık uygulamasına erişim sağladıktan sonra 30 bin TL'lik kredi kampanyasına katılım sağlaması ile aynı şekilde mümkündür.

garantibbva

Garanti Bankası internet bankacılığı ve mobil bankacılığı ile beraber aynı şekilde atmlerden ve şubelerden ya da isterseniz müşteri hizmetleri çağrı numarasını arayarak da 30 bin TL'lik kredi kampanyasına katılmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.