Garanti Bankası üzerinden son dakika olarak yeni bir kampanya haberi geldi. Garanti Bankası, 55000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapacak. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, Garanti Bankası üzerinden başvuru yaparak, 36 ay vadeli kredi kullanabilecek. 

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullan, taşlar için belirli şartlara göre, kredi kullandırılacağı açıklandı. Garanti Bankası, özellikle kredi ihtiyacı olan ve acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada ilk taksit ödemesinde üç ayı, erteleme, toplamda ise 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak. 

Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi notu: 1100 ve üzerinde olması durumunda banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, belirli şartlar dahilinde bu banka üzerinden düşük faiz oranlarıyla kredi alabilecek. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, Garanti Bankası şubelerine gidebilir veya bu bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, Garanti Bankası üzerinden ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme, toplamda ise 36 ay vadeli olan kredi kampanyasına katılabilir. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, başvuru yapmak istiyorlarsa, belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda 5 dakika içerisinde garanti bankasının mobil uygulaması üzerinden kredi kullanabilir. 

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlerde bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilir ve kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. 

son-dakika-garanti-bankasi-55000-tl-nakit-odemesi-yapiyor1

55000 TL İhtiyaç Kredisi 

55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, Garanti Bankası haricinde ayrıca özel bankalar ve kamu bankaların yapmış olduğu kampanyalara katılarak, diğer bankalardan daha düşük faizli kredi kullanabilir. QNB Finansbank Denizbank, Akbank ve işbankası üzerinden 55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, bankaların resmi internet siteleri üzerinden veya sms başvuru yöntemleriyle birlikte 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir.  ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden SMS ile başvuru yaparak, hemen sonuç öğrenebiliyorsunuz. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndererek, Finansbank, resmi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.