Ekonomi

Son Dakika Flaş Haber: EMEKLİ olan kişilere 54000 TL Ödeme

Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kullanmak için sizlere, Denizbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası hazırlandı. Denizbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, 54000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanarak, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisini istedikleri zaman kullanabilecek ve banka kredi puanına bakmadan onay alabileceklerdir.

Denizbank emekli maaş alan vatandaşlar için yapmış olduğu kredi kampanyasında, emekli maaşınızı bu bankaya taşımanız durumunda hem ihtiyaç kredisi, hem de emekli promosyon imkanı sağlamanıza olanak sağlayacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalar ile birlikte kredi notu uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almanız durumunda ise şubelere giderek kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlanacaktır.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz kredi kampanyalara katılabilecek ve onaylanan bu kredilere hemen hesabınıza, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden atabileceksiniz. 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu 50000 TL’ye kadar yapmanız istenmektedir. Denizbank, SMS ile kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesaji 32 80 numarasına göndermesiyle birlikte ek kredi vereceğini açıkladı.