Para ihtiyacı olan ev hanımları nakit kredi kullanmak istiyorlarsa Denizbank ve diğer bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin ev hanımı olması durumunda banka kredi notu uygun ise Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Denizbank üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine gidebilir veya SMS atarak Bu banka üzerinden kredi kullanabilir.

Denizbank yaptığı bu kampanya sonrasında düşük faiz oranları ile ev hanımlarına kredi verirken diğer bankalara da örnek oldu. İş Bankası ve Akbank üzerinden de ev hanımı olan kişiler banka kredi notu uygun olması durumunda Kredi başvurusunda bulunabilir.

Denizbank ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Denizbank özel bankalar arasında yer aldığı için düşük faiz oranları ile vatandaşlara Kredi vermeye devam ediyor. Denizbank üzerinden ev hanımı olan ve kredi kullanmak isteyen kişiler banka şartlarına uygun olması durumunda SMS atarak hemen sonucunu öğrenebilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazının boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderin. Beş dakika içerisinde Kredi sonucu sizlere gelecek ve onaylanan Kredi hemen hesabınıza yatacaktır.

ev-1

İş Bankası ve akbank'tan ev hanımlarına kredi

İş Bankası ve Akbank yaptığı kredilerde ev hanımı olan vatandaşlara nakit kredi verebilmesi için banka müşterisi olması ve bankanın internet bankacılığını kullanması gerekmektedir. İş Bankası hesabı olan kişiler İşCep uygulaması üzerinden Akbank hesabı olan kişiler ise Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yaparak acil ihtiyaçları için nakit kredi kullanabilir. 

İş Bankası ve Akbank yaptığı krediler ile birlikte vatandaşlara 5 dakika içerisinde Kredi sonucu imkanı sunmaktadır. Banka kredi notu uygun olan vatandaşlar bu iki banka üzerinden ev hanımı olsalar bile kredi kullanabilir.