Ekonomi

Son Dakika: Emekliye TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme Olacak!

Son Dakika: Emekliye TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme Olacak!

Emekli olan vatandaşlar için TC kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek yeni bir kampanya hazırlandı. Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirebilecek, kredi kullanabileceksiniz. Banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, kredi başvurularını hızlı bir şekilde internet üzerinden de yapabilecek. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, bu kredi kampanyasına katılabileceksiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak verilecek bu kredi kampanyalarına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Banka kredi şartlarına uygun olan kişiler, 36 ay vadeli olarak 50000 TL’ye kadar kredi kullanırken, 50000 TL üzerinde kredi isteyen vatandaşlara da bankalar emekli kredisi vermektedir. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinde almanız durumunda, sizlerde hem ihtiyaç kredisi, hem de borçlarınızı kapatmak için borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubelerine kimliğinizle birlikte gidebilir veya bu bankada hesabınızın olması durumunda hemen internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulamaları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için ayrıca, 750 TL’ye varan emekli promosyonu da vermektedir. 750 TL emekli promosyonu almak istiyorsanız, 3 yıl boyunca bu bankalardan maaş almayı, söz vermeniz gerekiyor. Nakit başvurusunda bulunduktan sonra sizlerde Ziraat Bankası üzerinden düşük faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredileri haricinde konut kredisi ve taşıt kredilerinde de düşük faizli kredi kullanabileceksiniz.