Ekonomi

Son Dakika: Emekliye Müjdeli Haber! Hesaplarına 50000 TL Ödeme Yatma İhtimali Var

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan kampanya duyurusunda, nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek, acil ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyada 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi, aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır. 50000 TL kredi kullanmak istiyorsanız ve başvurunuzu bu bankalar üzerinden yapmak istiyorsanız sizlerde emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yapacak ve bankalarda herhangi bir sorununuzun olmaması durumunda nakit kredi kullanabileceksiniz.

Emekliye ödemeler 36 ay olacak!

Başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılacak olan kampanyalarda, emekli maaşını bankalar üzerinden alan kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilecektir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan emeklilere müjdeli haber verildi. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşları 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan kişiler internet bankacılığını kullanarak daha rahat bir şekilde kredi alabiliyor.

İnternet bankacılığı kullanmak çok basit!

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, eğer internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden almış oldukları emekli maaşı hesabı ile internet şifresi oluşturarak mobil uygulamalar üzerinden başvuru yapabilir. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapacakları kredi başvurularında, masrafsız ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabilmektedirler. Ayrıca size en yakın banka şubesine giderek te kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilirsiniz.