Son Dakika: Emekliye Müdje! Emekliye 15.000 TL Ödeme Kredi ihtiyacı duyan emekliler ihtiyaç kredisi haberlerini ilgiyle takip etmektedir. Acil nakit ihtiyacı duyan emekliler için 15.000 TL ödeme haberi geldi. Denizbank emeklilere düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler DenizBank üzerindenSMS ile kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Banka başvuruda bulunan kişilerin sonucunu banka yaklaşık 5 dakika içinde yine SMS yolu ile açıklıyor. Denizbank ile emekli maaşını alan emekliler şube işlemleriyle vakit kaybetmeden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Banka emeklilere düşük faiz oranlarının yanı sıra 36 ay vadeyle kredi veriyor. Eğer emekli maaşınızı ilk kez DenizBank’a taşırsanız kredinin yanı sıra iki bin TL’ye kadar emekli promosyonu da alabilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlar için düzenlenen bu kredi birçok emekliye ulaştı bile. DenizBank emekliler için kredi başvurularını SMS yolu ile alıyor. Başvuran kişilerin sonuçlarını yaklaşık 5 dakika içinde açıklıyor. Başvuru sonucunda gelen SMS kullanılacak kredi miktarını da belirtiyor. Eğer siz de emekliyseniz ve acil kredi ihtiyacınız varsa başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için telefonunuzun SMS kısmına tıklayarak 32 80 numarasına “kredim (boşluk) TC kimlik numarası” yazılı mesajı göndermeniz gerekir. SMS olarak “kredim” yazıp TC kimlik numaranızı girdikten sonra 5 dakika içinde gelen mesajla sonucu öğrenirsiniz. Gelen mesaj kredi alabilme durumunuzu ve alabileceğiniz miktarı göstermektedir. Bu adımları takip ederek ihtiyacınız varsa siz de 15 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

son-dakika-emekliye-mudje-emekliye-15000-tl-odeme1

İhtiyaç kredisi isteyen emeklilere DenizBank aynı zamanda banka şubelerinden ve internet sitesi üzerinden de yardım edebilecek. 15 bin TL kredisi onaylanan emekliler kredilerini 3 ay ertelemeli olarak 36 ay vade ile kredisini kullanabilecek. DenizBank kredi kullanmak isteyen emeklilere aynı zamanda düşük faiz oranları sunuyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler kredi notu baz alınarak 15.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

DenizBank aracılığıyla maaşını alan emeklilerin bu krediye başvuruda bulunmak için bankaya gitmeleri gerekmez. Yalnızca SMS ile başvuruda bulunabilirler. Ancak maaşını bu banka aracılığıyla almayan emeklilerin kredi notunun 1200’ün üzerinde olması ve onaylarını banka aracılığıyla almaları gerekmekte.