Son Dakika: Emekliye Faizsiz 100.000 TL Kredi Onayı Veriliyor! Emekliler Faizsiz İşlem Yapıyor. Emekliye müjdeli haber son dakika geldi. Detaylar...

Emekliye Faizsiz 100.000 TL Kredi Onayı Veriliyor! Emekliler Faizsiz İşlem Yapıyor. Emekli olan vatandaşlar, bankalar üzerinden faizsiz işlem yapmak istiyorlarsa, Türkiye'deki katılım bankaları üzerinden artık 100000 TL'ye kadar gelir belgesiz, faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Özellikle bankalar üzerinden işlem yapacak olan kişiler, faiz nedeniyle kredi kullanmak istemiyorsa, katılım bankaları üzerinden yapacakları tüm işlemlerde 0 faiz ile işlem yapacağını belirtmek istiyoruz. Kamu katılım bankası olarak hizmet veren Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası ve emlak, Katılım Bankası üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek, emekli maaşınız üzerinden faizsiz olarak kredi kullanabiliyorsunuz. 24 ay vadeyle kredi kullanacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapabiliyorlar. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Emekliye Faizsiz Destek!

Emekli olan kişiler, faizsiz nakit desteğinden faydalanmak istiyorsa, Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası veya Emlak Katılım Bankası üzerinden emekli maaşı alması gerekmektedir. Emekli maaşınızı bankalar üzerinden almıyorsanız başvuru yaptıktan sonra emekli maaşınızı bu bankalara taşımayı taahhüt etmeniz gerekiyor. 

Emekli maaşınız bu bankalara taşındıktan sonra diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı hesaplayarak, sizlere ihtiyaç kredisi verilecek ve verilecek olan bu ihtiyaç kredilerinde hiçbir şekilde faiz oran uygulanmayacaktır. Ziraat Katılım Bankası Vakıf Katılım Bankası ve emlak, Katılım Bankası, vatandaşlara faiz yerine kar payı oranlarıyla kredi imkanı sağlarken, tüm yapmış olduğu bankacılık işlemlerinde İslami şartlara uygun olarak hizmet vermektedir. 

son-dakika-emekliye-faizsiz-100000-tl-kredi-onayi-veriliyor-emekliler-faizsiz-islem-yapiyor1

Başvuru 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını banka şubelerinden veya bankaların resmi internet sitesi üzerinden tüketici kredisi başvuru formunu doldurarak yapmaları gerekmektedir. Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek işlem yapacak olan vatandaşlar, kimlik ve gelir belgelerinin yanında götürmeleri durumunda hızlı bir şekilde aynı gün içinde sonuç alabilmektedir. Başvuru yapmak isteyen kişiler, ayrıca banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda onay alabilecektir. Kampanya detayları hakkında bilgileri öğrenmek istiyorsanız, bankanın şubelerine gitmeden resmi internet sitesi üzerinden tüm şartları, öğrenebilir ve kar payı oranlarına buradan hemen görebilirsiniz.