Son Dakika: Emekliye Devlet Destekli 14.000 TL Ödeme Verilecek. Emekli olan kişilere son dakika açıklaması geldi.

Son Dakika: Emekliye Devlet Destekli 14.000 TL Ödeme Verilecek. Emekli olan kişilere son dakika açıklaması geldi. Emekli olan vatandaşların 14000 TL'ye kadar ödeme alabilecekleri bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden istedikleri zaman yapabilecek. Emekli olan kişiler, ihtiyaç kredisi olarak 14000 TL nakit kredi kullanmak istiyorsa, başvurularını hemen gerçekleştirebiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan kişilerin ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak düşük faiz oranları ile kamu bankaları aracılığı ile kredi kullanabilecektir. 

Sadece emekli olan vatandaşların katılabileceği bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında sonuç alabilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Üzerinden 14.000 TL Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

emekli10000

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 14000 TL'ye kadar emekli kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden mobil uygulama aracılığı ile istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebiliyor. Bu bankalar üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile hızlı bir şekilde bankanın mobil uygulamasının şifresi ile giriş yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, devlet destekli 14000 TL haricinde de bankanın yapmış olduğu yüksek limitli kredi kampanyalarına katılarak, işlem yapabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi kampanyalarına katılarak yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanırsa, emekli maaşını bu bankaya taşıması şartı ile diğer bankadaki olan tüm borçlarında kapatacaktır.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Başvuru yapacak olan kişiler sadece banka şubeleri üzerinden değil, resmi internet sitesi üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve varsa, internet bankacılığı üzerinden de 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor.