Ekonomi

Son dakika: Emekliye 90000 TL ödeme “Ziraat Bankası” tarafından verilecek!

Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere 90.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada 90000 TL kredi ödemesi almak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olarak kredi işlemleri yapacağını duyurdu.

Ziraat Bankası en yakın banka şubeleri üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi almalarını isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyalarında ihtiyaç kredisi alacak olan emeklilerin kendi bankasından maaş almasını istemektedir.

Emekli maaşınız eğer Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, acil kredi imkanından faydalanabilir ve diğer bankadaki olan transfer kredisiyle birlikte de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. başvurularını gerçekleştirecek olan emekliler maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda diğer bankadaki olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarını kapatarak da işlemlerini yapacak ve Ziraat Bankası üzerinden verilen bu kredi kampanyasına katılabilecek.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bu işlemleri kolay bir şekilde yapabildiği gibi, ayrıca banka şubesine gitmeden de kredi kullanabilmektedirler. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak 50000 TL kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

“Ziraat Bankasının resmi internet sitesine giriş yaparak buradan da ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz.”