Ekonomi

Son Dakika: Emekliye 8777 TL Ödeme Meclis Onayından Geçti ve Resmi Olarak Yayınlandı!

Son Dakika: Emekliye 8777 TL Ödeme Meclis Onayından Geçti ve Resmi Olarak Yayınlandı! Emekli maaş alan vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 8777 TL ödeme alabilecekler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden devlet destekli olarak verilecek nakit kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşları hızlı bir şekilde 36 ay vadeli düşük faizli devlet destekli kredi verilecek.

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceğiniz kampanyalar için sizlere, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredi onayı verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank, HalkBank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirip ihtiyaç kredisini hesaplarına yatıracak olan tüm vatandaşlara banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlem yapılarak kredi işlemleri sunulacaktır.

Ziraat bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaş alan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde 3 ay ertelemeli olarak devlet destekli olarak kredi imkanı sağlamaktadır. Emekli maaşınızı almış olduğunuz bankanın resmi internet sitesine girerek buradan internet şubesine giriş yapabilir veya banka hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte mobil uygulamalara giriş yaparak, daha düşük limitli kredileri, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.