Emekliye 7100 TL ödeme yapılacak. Emekli olanlar hesaplarından veya kimlik numaraları ile alacaklar...

Emekliye 7100 TL ödeme yapılacak. Emekli olanlar hesaplarından veya kimlik numaraları ile alacaklar. Geçim sıkıntısı çeken emekliler için kampanya başlatan Denizbank, emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 7100 TL ödeneceğini ve bu ödemeler için gelir belgesi talep etmeyeceklerini duyurdu.

Nakit ihtiyacı duyan emekliler adına başlatılan bu kampanyada 7100 TL ödeme alan kişiler Denizbank üzerinden emekli maaşı almalı. Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, istedikleri zaman banka şubelerine gitmeden,  internet veya SMS yoluyla kredi talebinde bulunabilirler. Denizbank, nakde ihtiyacı olan emekliler için başlattığı bu kampanyaya ek olarak İhtiyaç Kredisi, Nakit Avans, Limit ve Emekli promosyonu fırsatları da sunuyor.

Denizbank Emekliye 7100 TL Ödeme Başvurusu

son-dakika-emekliye-7100-tl-odeme-veriliyor-basvurulari-yapan-aliyor1

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Denizbank,  resmi internet sitesinde yaptığı açıklamanın ardından sadece emeklilerin acil ihtiyaçları için kullanabilecekleri emekliye 7100 TL ödeme için başvuru koşullarını açıkladı. Cep telefonunuzdan SMS ile talepte bulunmak istiyorsanız, Kredim yazıp bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı girin ve bu mesajı 32 80'e gönderin. 32 80'e gelen mesajdan sonra Banka size bilgi verecektir. Hızlı sonuç verir. Cep telefonunuza göndereceğiniz mesaj ile daha yüksek limitli kredi onayı alabilir, kredi notumuzla eşleşen faiz oranlarından yararlanarak anında hesabınıza para yatırabilirsiniz. Denizbank üzerinden (SMS hariç) başvuru yapan vatandaşlar, Denizbank hesabı varsa kendilerine gelen internet şifresi ile Denizbank mobil uygulamasına giriş yapabilirler.

Denizbank, sadece emeklilere değil, başvuran sigortalı memurlara da bireysel nakdi kredi imkânı sunuyor. Cep telefonunuzdan talebinizi hızlı bir şekilde yaparak, Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasından istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesinden güncel faiz oranlarını kontrol edebilirsiniz.