Son Dakika: Emekliye 24000 TL Ödeme Yapacak Banka Açıklandı. Emekli olanlar hemen başvuru yapabilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 24 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verileceği haberi Garanti Bankası üzerinden verildi. Garanti Bankası son zamanlarda yapmış oldukları kampanya ile birlikte vatandaşlara 24 bin TL'ye kadar emekli olmaları durumunda gelir belgesiz olarak kredi onayı vereceğini söyledi. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası üzerinden yapmış olduğunuz bu başvuru ile birlikte sizler de 5 dakika içerisinde kredi onayı alabilecek ve sonucuna hemen internet bankacılığı üzerinden de görebileceksiniz.

Emekli vatandaşların acil nakit sıkıntısında bulundukları şu zamanlarda bankalar düzenli olarak kampanyalar yaparak ihtiyaç kredisi imkanı emeklilere sunmaktadır. Sizlerde emekli maaşı alıyorsanız ve emekli maaşını üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine giderek 24 bin TL'ye kadar hemen kredi onayı olabilirsiniz.

24.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emeklilerin kredi alabilmeleri için bazı şartların mevcut. Kredi kullanacak olan vatandaşlar emekli olmaları durumunda 24 bin TL'ye kadar alacakları kredilerde hem düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilecek hem de Kredi vadeleri 36 ay vadeye kadar bölebilecektir. Garanti Bankası Sadece emekliler için yapmış olduğu Bu kampanyada daha önce kendi Bankasından Kredi kullanan vatandaşlara daha uygun faiz oranları ile kredi kullandıracak hakkında bilgiler sundu. 

emekli-8

Sizlerde bu kampanyaya katılmak istiyorsanız ilk olarak emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden almanız gerekiyor. Garanti Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı üzerinden hem ihtiyaç kredisi hem borç kapatma kredisi kullanabilir ayrıca kredi kartı almak istiyorsanız da Bonus özellikli kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra banka şubelerine gitmek istemiyorsanız hemen internet bankacılığı şifresi alarak Garanti bankası'nın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor sunuz. Garanti Bankası şubelerinden ve Garanti Bankası ATM'si üzerinden dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir özellik ve banka şubelerinden yapmış olduğumuz kimlik ve kredi başvurusu sonrasında kredi onayı almanız ile birlikte hemen krediyi hesabınıza yatırabilir ve gişeden çekebilirsiniz. Kredi faiz oranları emekli olan kişilerin Kredi notuna göre uygulanacaktır.