Ekonomi

Son Dakika: Emekliye 0.99 faizlerle ek ödeme yapılacak bankaların listesi yayımlandı

Son Dakika: Emekliye 0.99 faizlerle ek ödeme yapılacak bankaların listesi yayımlandı!

Emekli olan vatandaşlar için 0.99 faiz oranlarıyla kredi kampanyası ağustos ayı içerisinde başlayacak. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek 0.99 faiz oranlarıyla birlikte nakit kredi kullanabilmeniz sizlere sunulacaktır. Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşlar başvurularını kendi maaş almış oldukları banka üzerinden gerçekleştirecektir.

Nakit kredi onayı almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan tutar kadar krediyi aynı gün içinde hesabınıza yatırabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvuruları gerçekleştirecek olan kişilere 0.99 faiz oranları ile birlikte 10000 TL ödeme yapılmaktadır.

Daha yüksek limitlerde kredi kullanmak istiyorsanız, bankanın kredi politikalarına uygun olmanız durumunda aynı gün içinde kredi başvurusunu gerçekleştirebilecek ve ihtiyaç kredinizi internet bankacılığı üzerinden yüksek limitli olarak da alabileceksiniz. 10 bin TL üzerindeki kredilerde banka kendi faiz oranlarını uygulayarak işlem yapmaktadır. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda, sizlerde başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve kredi kullanabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmaktadırlar. En yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan kredi tutarı hakkında bilgileri SMS ile alabileceksiniz. Sizlerde en yakın banka şubesine giderek, kamu bankalarının vermiş olduğu 0.99 faiz oranları, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, bankalardan daha önce kredi kullanmış olmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Ağustos ayı içerisinde başlayacak olan bu kampanya ile birlikte ayrıca, borç kapatma kredileri içinde yeni bir kredi faiz oranları düşünülmektedir.