Emekliler için son dakika müjdesi geldi. Eski veya yeni fark etmeksizin tüm emekliler 5.750 TL ödeme alabilecek. Açıklamada emekliliğin eski veya yeni olmasının fark etmeyeceği belirtildi.

Tüm emekli vatandaşlar için mutluluk verici açıklama geldi. Habere göre tüm emekliler 5.70 TL ödeme alabilecek. Emeklilik günü dolan tüm vatandaşların faydalanabileceği 5.750 TL kampanyası açıklandı. Kampanya Ziraat Bankası ve SGK tarafından yürütülmekte. Ziraat Bankası ve SGK’nın birlikte imzaladığı protokol sonucu kıdem tazminatı ödemelerinde de artış gerçekleştirildi. Emekliler açıklamanın ardından yapılan zamlardan yararlanmaya başladı.

Gelişmeler sonucu müjde Yapı Kredi bankası tarafından açıklandı. Promosyondan yararlanmaya hak kazanan tüm vatandaşlara 5.750 TL ödeme yapılacağı Yapı Kredi bankası tarafından açıklandı.

Promosyondan yararlanmaya hak kazanan tüm vatandaşlar 3 yıllık taahhütname imzalayarak bir aylık promosyon hesabına sahip olabilmektedir. Sözleşmenin imzalanmasının hemen ardından emekliler maaşlarını yüksek almaya başlarlar.

Emekli Promosyonundan Nasıl Faydalanılabilir? Emekli Promosyonu Nedir?

Emeklilerin promosyon alması uygulaması 2017 yılından beri devam etmekte. 2017 Marttan beri devam eden promosyon kampanyanın duyurulmasıyla tekrar önem kazandı. Promosyondan faydalanabilen tüm emekliler aynı bankadan 3 yıl boyunca ödeme alacağını belirten emekliler geri ödemesiz olarak 5.750 TL ödeme alırlar. 3 yılın sonunda, 3 yıllık sözleşme daha imzalanarak promosyondan tekrar yararlanılabilir. Bu ödemeye sahip olunabilmesi için yapılması gereken işlem maaşın belirtilen banka üzerinden alınacağını taahhüt etmektir.

son-dakika-emekliler-icin-5750-turk-lirasi-odemeleri-basladi1

Emeklilere Yapılacak 5.750 TL Ödeme!

5.750 Türk Lirası ödeme alacak emekliler için çalışma Yapı Kredi Bankası ve TEB tarafından yürütülmüştür. Yapılacak ödemeler alınan maaşa göre değişiklik göstermektedir. Maaşı 1.500 TL olan emekliler 1.800 TL ödeme alırken, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan vatandaşlar 2.150 TL ödeme alacak. Tahminlere göre TEB emekli maaşını taşıyanlar için promosyonu bir miktar daha arttıracak. Aynı zamanda bankanın belirlediği kurallar dahilinde eş, akraba veya arkadaşlarının da maaşlarını bu bankadan almak üzere getiren tüm vatandaşlar 150 TL ödeme alacak. 150 TL ödeme kampanyasından faydalanılabilecek maksimum kişi sayısı 10’dur. En fazla 10 defa 150 TL ödeme alınabilir. Emekli maaşını bankaya taşıyarak 3 yıl boyunca maaşını bu banka ile alacağını taahhüt eden herkes kampanyadan yararlanabilir.