Son Dakika: Emekli Olanlara 10, 20, 30, 40 ve 50 Bin TL Nakit İhtiyaçları İçin Ödenek Verilecek! Son dakika açıklaması sadece emekli olanlara...

Emekli olan kişilerin kullanması planlanan  10 bin TL ile 50 bin TL arasındaki nakit desteğini kamu bankaları düşük faiz oranları ile karşılarken özel bankalar da kredi notu düşük olması halinde onay veriyor.

Emekli maaşı hesabınız üstünden alabileceğiniz bu nakit kampanyasına katılmayı düşünüyorsanız bankadan emekli maaşı almanın şartı ile birlikte sizlerin de kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilmesi mümkün. Emekli maaşını alan vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını daha önceden bankadan kredi şeklinde  kullanmış olsalar bile bu bir engel değil zira kendi emekli maaşlarına göre 50.000 TL'ye kadar nakit onay alabilirler.

50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kulanmayı düşünen kişiler banka kredi şartlarına uygun olması halinde ihtiyaç kredilerine internet bankacılığı şubesi ile ya da müşteri hizmetleri numarası  üstünden istedikleri anda yapabilecekler. Nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada hem kamu bankaları hem özel bankalar üzerinden başvuru gerçekleşitirme olanağınız var

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Ziraat Bankası Üzerinden Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Emekli bankası şeklinde hizmet veren Ziraat Bankası aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 36 ay vadeye kadar ayrıca 3 ay ertelemeli olarak bu harika fırsattan faydalanmak istiyorlarsa Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaşlarını almaları gereklidir. Ziraat Bankası üstünden  alacağınız emekli maaşınız ile kredi başvurusunda bulunmak için en yakın ilgili şubeye gidebilir ve kimliğinizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

emekli11

Ziraat Bankası üzerinden ayrıca kredi başvurusu yapacak olanlar  mobil uygulamayı kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ya da bankanın müşteri hizmetlerini  arayarak kendi emekli maaşı hesabı üzerinden kredi başvurusunda çok kolay şekilde bulunabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmayı düşünen  vatandaşlar çok az bir süre içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılmaları mümkün.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi dışında Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşını alan vatandaşlar ise kendi maaşları üzerinden 50.000 TL'ye kadar krediyi çok rahat şekildealabilirler. Verilecek olan bu kredilerde  banka çok  düşük faiz oranlarıyla  işlem yaparken vatandaşlar kırık verene hızlı bir şekilde kullanabilmeleri için banka bu kişilere istediği ortam üzerinden kredi başvuru imkanı sağlayarak çok düşük faizli kredi imkanı sunacak.