Ekonomik olarak oldukça zor ve çetrefilli günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda market alışverişlerini tam olarak yapabilmek neredeyse imkansız hale gelmiştir

Son Dakika: Düzenli Olarak Market Alışverişi İçin 80 TL ödeme yapılacak! Ekonomik olarak oldukça zor ve çetrefilli günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda market alışverişlerini tam olarak yapabilmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Özellikle market raflarında yer alan ürünlerin fiyatları her geçen gün değişmekte, bu ürünlere ulaşmak ise her gün zorlaşmaktadır.

Yalnızca ülkemizdeki ekonomik durum bu hayat pahalılığı neden olmamakla beraber Rusya ve Ukrayna arasında gerçekleşen krizden kaynaklı olarak da gıda ve tüketim ürünlerinin fiyatları büyük oranda artış göstermiştir. Özellikle ekmek, un, makarna ya da Ayçiçek yağı gelecek günlerde büyük bir zam ile karşılaşabilir.

Bu nedenle temel gıda ürünleri ile temizlik maddelerini bile karşılamakta zorluk yaşayan vatandaşlar için bankalar bazı özel kampanyaları kapsamını genişleterek vatandaşa yardımcı olabilmek adına gereken her adımı atmaktadırlar. Bu konuda son olarak Axess müşterileri için özel bir kampanya düzenlenmiştir.

son-dakika-duzenli-olarak-market-alisverisi-icin-80-tl-odeme-yapilacakq

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Buna göre düzenli olarak market alışverişini gerçekleştiren vatandaşlar marketteki harcamaları kapsamında sürekli olarak kazanç sağlayacaklardır. Axess mobil üzerinden bu kampanyaya katılan kişiler ise düzenli market harcamaları kapsamında kampanya sonunda 80 TL oranında kazanım elde edebileceklerdir.

Mart Ayı’nın sonuna kadar geçerli olacak kampanya da Axess, özel olarak market, gıda, temizlik gibi alanlarda yapılan 250 TL ve üzeri her ikinci harcama için 20 TL toplamda ise 80 TL’lik bir puan uygulaması yapmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmek için ise Axess mobil üzerinden kampanyaya katılımın onaylanması gerekmektedir. Kampanya için internet harcamaları geçerli değildir. Detayları banka resmi internet sitesi üzerinden öğrenin...