Meclisten Onay Geldi! Hane başı 5.000 TL Ödeme Yapılacak! Son dakika kampanyası ile duyuru yapıldı. Meclis onayından geçtikten sonra kamu bankalarından hane başına 5.000 TL alabileceksiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için meclisten açıklama geldi.

Nakit paraya olan vatandaşlar, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden 5.000 TL’ ye kadar nakit ödemesi alabilecek. Son dakika kampanyaları ile birlikte başlayan bu ödemeler 5.000 TL olarak ödenecek ve 36 ay vadeli olarak işlem görecek. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank web siteleri üzerinden yapılan açıklamalar sonrası başvuru aşamaları ve başvuru şartları ve aşamaları konusunda bilgi verildi. İhtiyaç kredisi olarak başvuru yapacak olan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak en düşük limit olarak gelir belgesiz kabul edilebilecek.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kapsamında başvuru yapacak olan vatandaşlar belirtilmiş olan şartlar sınırında 5.000 TL’ye kadar ödeme verilebileceğini açıkladı. Ziraat Bankası gelir belgesi olmadan ve masrafsız bu kredilere kendi bankasında hesabı bulunan vatandaşlarımız internet bankacılığı uygulaması üzerinden de verebiliyor. Ziraat bankasında hesabınız varsa banka şubesine gitmeden internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunuyor.

son-dakika-duyurusu-meclisten-onay-geldi-hane-basi-5000-tl-odeme-yapilacak11

5.000 TL’ye kadar alabileceğiniz bu kredi 36 ay vade ödeme ile tablo oluşturabilir ve ilk taksit ödemelerinizi 90 gün erteleyebilirsiniz. Üstelik Ziraat Bankası’ndan alacağınız ihtiyaç kredisi 5.000 TL ile sınırlı kalmayacak. Banka üzerinden yüksek limitli olarak kredi kullanabilir, ayrıca diğer bankalarda olan borçlarınız için borç kapatma kredisi olarak devlet destekli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank üzerinden kredi notu düşük olan vatandaşlarımız, 5.000 TL’ye kadar kredi onayını devlet desteği ile alabilecek. Vakıfbank resmi web sitesine giriş yapabilir, ihtiyaç kredisi için başvuru doldurup ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank 36 ay vadeli olarak vereceği bu krediyi müşterilerine mobil bankacılık üzerinden kullandırabilecekler. Öncelikle bu krediyi kullanmak istiyorsanız banka şubesine gidip işlem yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Banka emekli olan vatandaşlarımız için emekli maaşlarını kendi bankalarından alma koşulu ile yüksek limitlerle ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi verebileceğini duyurdu. Kampanya detayları ve güncel faiz oranlarını bankaların resmi web sitelerine girerek öğrenebilirsiniz.