Ekonomi

Son Dakika: Dün Gece Açıklanmıştı, Detaylar Belli Oldu: Emekliye KMH Hesabı Olarak 10.000 TL Verilecek

Son Dakika Haberi geldi. Emekli olan kişilere maaşlarına göre yapılacak olan ödemelerde 10 bin TL’ye kadar KMH hesabı verilecektir. Bu şartlara uygun olan herkes başvuru yaparak bu ödemelerden alabileceklerdir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yaparak onay alacağınız nakit kampanyalarından faydalanacak olan kişilere Denizbank ve Yapı Kredi Bankası KMH hesabı olarak 10 bin TL ödeme vereceklerdir.

Denizbank KMH Hesabı Başvurusu

Denizbank hesabı olan kişilere KMH başvurusu yapma imkanı sunuyor. Başvuru yapacak olan kişilere uygun faizlerle ödenecek olan bu KMH ödemesi, Kurtaran hesap adıyla ödenmektedir. Kurtaran hesap adıyla başvurunuzu yaparak hemen işlem yapacak ve nakit kullanmış olacaksınız. KMH hesabınız üzerinden başvurunuzu yapmanız durumunda Denizbank sizlere 5 dakika içinde sonuç vermektedir. Denizbank KMH hesabı için SMS Atabilirsiniz. Kurtaran TC KİMLİK yazarak 3280 numarasına mesaj atarsanız başvuru yaparsınız.

Yapı Kredi KMH Hesabı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası KMH hesap adı: Esnek hesap olarak biliniyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yaparak kredi almak isteyenlere bu hesap hemen ödeniyor. Nakit isteyen herkes Yapı Kredi Bankası KMH hesabı kullanabilir. Bunun için başvurunuzu şubelere gitmeden Yapı kredi bankası mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Yapı kredi bankası mobil uygulaması üzerinden yapılacak başvuru sonrasında hesabınıza artı para olarak 10 bin TL ödeme yatar. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve onaylanan tutarı da hemen almış olacaksınız. Bankalar düşük faizli ayrıca sizlere ihtiyaç kredisi de vermektedir.