Son Dakika: Devlet Destekli Vakıfbank Üzerinden 0.49 Faizle Nakit Dağıtılıyor! Kimler Alıyor? Vakıfbank üzerinden nakit nasıl alınır? İşte detaylar...

Son Dakika: Devlet Destekli Vakıfbank Üzerinden 0.49 Faizle Nakit Dağıtılıyor! Kimler Alıyor? Devlet destekli olarak Vakıfbank üzerinden verilecek. 0.49 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Vakıfbank üzerinden 0.49 faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 0.49 faiz oranlarıyla, Vakıfbank üzerinden kredi alabilmeleri için bazı şartlara uygun olması gerekecek. 

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurusu sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak ve 0.49 faiz oranları ile işlem yapacak olan vatandaşların daha önce Vakıfbank üzerinden kredi kullanmış olması istenmektedir. Ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların kredi başvurusu yapmaları durumunda değerlendirmesi sonucu olumlu olması gerekiyor. 

Vakıfbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

son-dakika-devlet-destekli-vakifbank-uzerinden-049-faizle-nakit-dagitiliyor-kimler-aliyor

Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, kamu bankası devlet destekli 0.49 faiz oranları ile Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsa, başvurusunu resmi internet sitesi üzerinden yapabilir. Banka şubelerine gitmeden 0.49 faiz oranlarıyla kredi kullanacak olan kişilerin bankadan maaş alması ve daha önce bu bankadan kredi kullanmış olması durumunda sadece 10000 TL'ye kadar limit verileceğini de söylemek istiyoruz. 

10 bin TL üzerindeki ihtiyaç kredilerinde bankanın, güncel olmuş, faiz oranları ile yararlanacaksınız. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar kullanacakları kredilerde 36 ay vade ile işlem yaparken, 50000 TL üzerindeki tüm krediler için 24 ay vadeye kadar kredi alabilmektedirler. 

Emekli olan vatandaşlar, emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden almıyorsa maaş, taşıma işlemleri sonrasında hem 0.49 faizli kredi için başvurusunu yapabilir hemde yüksek limitli krediler için hızlı bir şekilde bankadan işlem yapabilir. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi başvurunuzu buradan da yapabilirsiniz.