Son zamanlarda yaşanan maddi sıkıntı yüzünden vatandaşlar çareyi para bulma konusunda bankalardan yardım isteyerek çözmeye çalışıyor. Son dakika kampanyalarından bir tanesi olan DenizBank'ın yapmış olduğu Bu kampanyada bankalardan nakit kredi kullanmak isteyen kişiler 70 bin TL'ye kadar Denizbank üzerinden artık onay alabilecek. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olması ile birlikte hızlı bir şekilde bu banka üzerinden 36 ay vadeli nakit kredi kullanabilecektir. 

Denizbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte hem faiz oranlarında güncelleme yaptı hem de kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlara Kredi limitlerinin yükseltti. Denizbank üzerinden 70 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanmak isteyen kişiler bireysel olarak kredi başvurusu yapabilecek ve kendi banka kredi notuna göre onay alabilecektir.

Denizbank 70 bin TL nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 70 bin TL'ye kadar acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar bir ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyasına katılmak için bankanın mesaj servisini kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar cep telefonlarının Mesaj kısmına girerek Kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını da yazarak 3280 numarasına gönderebilir. Beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve DenizBank'ın sizlere ne kadar kredi onayı verdiğine mesajda göreceksiniz.

denizbank-1

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu SMS ile yapamayan vatandaşlar bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurabilir ve kredi başvurusunda bulunabilir. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olması durumunda krediyi hemen kullandıracaktır. 

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşını DenizBank'a taşıyarak banka kredi notu düşük olsa bile bu banka üzerinden 70000 TL kredi kullanabilir.