Son dakika haberi! Cumhurbaşkanın yaptığı açıklama emekli vatandaşları mutlu etti! Emekli vatandaşların yararlanabileceği zam duyurunda bulundu! Yaptığı konuşmada emekli vatandaşlara yönelik ödenek bütçesi ayırdığını söyledi! Detaylara ulaşmak için haberin geri kalanına göz atmanız yeterli olacaktır.

Son dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı yayını duyurdu, emekliye zam geldi, ödenek ayırdı. Detaylar haberimizin ilerleyen kısımlarında ulaşmanız mümkündür.

Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan, emeklilerin uzun zamandır beklenen haberini söyledi. Yapılan açıklama emeklileri oldukça mutlu etti. Bu haber kapsamında emekliler devlet bankası aracılığıyla koşulsuz olarak kredi limitlerini kullanabilecekler. İşte bunlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son dakikadaki sözleri.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları, cumhurbaşkanının yaptığı açıklama ile bu kredi destek kampanyasını başlattı. Yapılan bu kampanyadan yalnızca emekliler faydalanabileceği söylendi. Borç ödemek için kredi veya bu gerekli krediyi almanın ön şartının banka müşterisi olmak olduğu ileri sürülmektedir. Ayrıca emekliler başvurduklarında diğer bankalardan mevcut borçları için devlet desteği olarak hızlı bir şekilde onaylanıp kredi olarak kullanılabilmektedir.

son-dakika-cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-canli-yayini-duyurdu-emekliye-zam-geldi-odenek-ay1

Krediyi almanın şartları nelerdir?

Borçlarını kapatmak için de emeklilere yönelik bir kredi kampanyası başlatılarak, mevcut borçların koşullar sağlandığında hızlı bir onay süreci ile kapatılabilmesi sağlanmıştır. Emekliler şartları sağladığında Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye varan kredi kullandırılmaktadır. Bu kredi 36 ay vade ile sunulmaktadır.

Kredi kampanyaları devlet tarafından desteklenmektedir. Yapılan bu kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler Ziraat , Halk, Vakıfbank gibi devlet bankalarıyla bağlantı kurabilirler. Kredi limitinizi yüksek tutar ve emeklilik başvurusu yaptığınızda borç geri ödeme ve ihtiyaç kredisi gibi seçenekler sunar. Bu seçeneklerden herhangi birini seçerek, sizlere sunulmuş olan fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Vatandaşların devlet bankaları aracılığıyla emekli maaşı almadığı durumlarda dahi bu duruma imkân sağlanmaktadır. İnsanlar emekli maaşlarını devlet bankasından herhangi bir bankaya aktararak kredi alabilirler. Ayrıca, ipotek ve ihtiyaç kredilerini birleştirerek kredi limitiniz artırılabilir. Kişilerin emekli gelirlerini devlet bankalarına devretmesi gibi bir durumda emekli maaşı yerine emekli maaşı artışı da sağlanmaktadır. Bu promosyon 750TL'ye kadardır