Son Dakika! Bankamatik Kartı Olanlara 12000 TL Ödeme! Bankaların Müdüründen Açıklama Var. Detayları yayınladılar. Son dakika kampanyası iyi geldi.

Son Dakika! Bankamatik Kartı Olanlara 12000 TL Ödeme! Bankaların Müdüründen Açıklama Var. Detayları yayınladılar. Son dakika kampanyası iyi geldi. Bankamatik kartı kullanan kişiler, 12000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme alabilecek. özel bankaların başlatmış olduğu bu kampanya katılarak, başvurusunu yapacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilecek. 12000 TL'ye kadar bankamatik kartı üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar, ödeme olarak 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilecek. Almış olduğunuz, Nakit kampanyasında geri ödemelerini düzenli olarak yaparsanız, ihtiyacınız olduğu zaman istediğiniz zaman kredi kullanabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

QNB Finansbank 

QNB Finansbank üzerinden başvurusunu gerçekleştirerek, bankamatik kartına kredi kullanacak olan vatandaşların banka hesapları olması durumunda mobil uygulama aracılığıyla başvurusunu gerçekleştirebiliyor. QNB Finansbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar, bu ayrıca kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını SMS ile yapabiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek TC Kimlik Numaranızı yazmalı ve bu mesajı: 50 30 numarasına göndermiş olmanız durumunda, bankada, oturduğunuz yerden cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. 

Akbank

Akbank, başlatmış olduğu 12000 TL, bankamatik kartını ödeme kampanyasında, şubelere gitmeden sizlere, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubeleri üzerinden alacağınız İhtiyaç Kredisi kampanyası ile birlikte hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ayrıca vatandaşlara SMS ile kredi kampanyası da yapıyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. 

Ziraat Bankası 

son-dakika-bankamatik-karti-olanlara-12000-tl-odeme-bankalarin-mudurunden-aciklama-var

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlarda başvurularını hızlı bir şekilde hemen internet bankacılığı üzerinden yapabiliyor. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız başvuru sonrasında sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek, onaylanan tutar kadar kredinin nekadar olduğu hakkında bilgileri de hemen öğrenebileceksiniz. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden de başvuru yapmak istiyorsanız, kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı daha düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara kredi imkanı sağlamaktadır. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar kullanacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapacaktır.