Ekonomi

Son Dakika: Bankadan Açıklama Geldi, TC Kimlik Numarasına 120.000 TL Yattı

T.c kimlik numarası üzerinden 120.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde destek ödemeleri yatırılacağı açıklandı. T.c kimlik numarası üzerinden 120.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli bu kredi kampanyalarından faydalanmak için Yapı Kredi Bankası sizlere destek kredisi vereceğini açıkladı.

120.000 TL kredi kullanmanız durumunda en fazla 12 ay vadeli olarak sizlere işlem yapılmaktadır. Eğer 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorsanız en fazla 50.000 TL’ye kadar kredi onayı almanız durumunda sizlere ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 120.000 TL ihtiyaç kredisi aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda şartlara uygun olarak kredi imkânından faydalanabilmeleri için kredi puanı 1.200 ve üzerinde olması istenmektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi şartlarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak verilecek bu kredi başvuruları isterseniz Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da yapılabilmektedir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bireysel yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına gönderin.

SMS haricinde Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da hemen işlemlerini gerçekleştirebiliyor ve Yapı Kredi Bankası üzerinden 120.000 TL kredi onayı alabiliyor.