Ekonomi

Son dakika: Banka kartı kredi kartı olan kişilere 50.000 TL ödeme verildi! Sizlerde aldınız mı?

Bankalar üzerinden kredi kartı veya bankamatik kartı kullanan kişilere 50000 TL’ye kadar kredi ödemesi almak istiyorlarsa Qnb Finansbank üzerinden başlatılan bu kredi kampanyasına katılarak son dakika 36 ay vadeli kredi alabilir. QNB Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için yapılacak olan bu kredi ödemelerinde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek onaylanan kredinizi hemen aynı gün içinde hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.

50000 TL ve altındaki tüm kredilerde en fazla 36 ay vadeye kadar işlem yapılırken, ilk taksit ödemenizde 90 gün erteleme yapma imkanı da sizlere sunulmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan krediler ile birlikte de hızlı bir şekilde acil ihtiyaç kredinizi aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz.

SMS KREDİ

Tc kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak gönderen kişilere SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş oluyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalarda kredi puanı 1500 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları halinde ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Başvuru yapacak olan kişilerin banka hesabı olması durumunda, şubelere gitmeden de işlemlerini yapabileceğini söyleyebiliriz. Banka hesabı olan kişiler hemen Finansbank’ın mobil uygulaması üzerinden internet şifresi alarak başvurularını 7 24, internet üzerinden istedikleri zaman yapabilir ve 50000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler.